„Egy nap az egészségért”

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara támogatásával a Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium ismét meghirdette „Az egy nap az egészségért” elnevezésű vetélkedőt 2022. 10.14-re. Négy fős tanulók jelentkezését várták a 6., 7., 8. osztályokból. Intézményünket Leithold Olivér, Kocsó Georgina, Szalai Hanna, Forintos Kristóf képviselte. „Telefonfüggőség” témaköréből kellett szabadon választott technikával kézműves alkotást készíteni előzetes feladatként. Érdekes feladatok várták a versenyzőket például: újraélesztés, vérzéscsillapítás. Antalné Galla Nikoletta tanárnő évről –évre felkészíti diákjainkat. Az idei megmérettetésen II. helyezést ért el a csapat. A nevelőnek és a tanulóknak is gratulálunk!