Pályaorientációs nap Úrkúton

Az ajkai VSZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája felkérésünkre elvállalta, hogy intézményünkben megtartja a Pályaorientációs napot. Öt helyszínen öt szakmát mutattak be a nevelők diákok közreműködésével: kisgyermek gondoz-ápoló, pék-cukrász/szakács, pincér/vendéglátó szervező, rendész, gépészeti/informatikai szakmák. Osztályaink forgószínpad szerűen látogatták a szakmabemutatókat. Tanulóinkat bevonták a gyakorlat rejtelmeibe. (Pl.: gyümölcsfigurák, önvédelmi fogások, tálalás, kiszolgálás, újszülöttek újra élesztése stb.) Játékos feladatokkal is készültek a diákok életkori sajátosságainak megfelelően. Nagyon jól sikerült a nap, elérte a kitűzött célját, a gyerekeknek emlékezetes marad. Ezúton is köszönjük az ajkai VSZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolájának ezt a precízen, gördülékenyen levezényelt programot.

Képek a rendezvényről: https://www.flickr.com/photos/154987424@N06/sets/72157712125492526/